Kosmetyki różane stale zyskują na popularności, a wszystko za sprawą cudownych właściwości leczniczych. Róża damasceńska wpływa korzystnie na elastyczność naszej skóry, spłyca zmarszczki, wzmacnia naczynia krwionośne, głęboko nawilża dostarczając witaminy i minerały prosto z natury. The Rose oferuje kosmetyki bezpośrednio od bułgarskiego producenta Bulgarian Rose, który stworzył linię Lady's Joy. To obecnie najbardziej popularna linia kosmetyków różanych dostępna na rynku. Serca kobiet na całym świecie podbiły kremy i serum ladys joy, a także perfumy Joy. Sklep The Rose oferuje oryginalne kosmetyki Lady's Joy w niezwykle korzystnych cenach! Poznaj luksus róży damasceńskiej w najlepszym wydaniu. Zadowolenie z użytkowania gwarantowane! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PRODUKTY Z KATEGORII Ladys Joy 

U nas znajdziesz oryginalne kosmetyki Lady's Joy. Pokochaj produkty pielęgnacyjne i perfumy Joy na bazie róży damasceńskiej!

Oferowane przez nas produkty serii Lady's Joy tworzone są na bazie naturalnej wody i olejku różanego. Warto podkreślić, że jest to najbardziej pożądany olejek eteryczny na świecie. Jest on niezastąpiony przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Sprawdza się idealnie donawilżania skóry i walki ze zmarszczkami. Drugim cennym składnikiem linii Ladys Joy jest woda różana, która genialnie oczyszcza, tonizuje i uszczelnia naczynia krwionośne, zmniejszając przy tym podrażnienia. Niepodważalnym hitem marki Bulgarian Rose są perfumy Joy, które dzięki finezyjnej kwiatowej nucie podkreślają kobiecą elegancję. Należy podkreślić, że olejek różany ma właściwości pobudzające, a co za tym idzie przez wielu jest uważany za dobry afrodyzjak! Jeśli zależy Ci na atrakcyjnym wyglądzie każdego dnia sprawdź kosmetyki Lady's Joy i bądź naturalnie piękna.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów