Aktualności

#ZostanWDomu z The Rose

Jako spółka odpowiedzialna społecznie, The Rose wspiera akcję #ZostanWDomu! Nie oznacza to jednak, że okres izolacji musi być nieprzyjemny. Podpowiadamy, jak zadbać jednocześnie o bezpieczeństwo, zdrowie swoich i bliskich oraz dobre samopoczucie.

Pandemia koronawirusa w Europie pokrzyżowała plany nam wszystkim. Coraz częściej pracodawcy i pracownicy decydują się na pracę zdalną, część firm i instytucji została zamknięta, a włodarze polecają nie wychodzić bez potrzeby na zewnątrz, co oznacza, że większość dnia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Tymczasem nastała kalendarzowa wiosna, a piękna pogoda za oknem aż kusi, aby wyjść na spacer… Stop! Najbardziej odpowiedzialną rzeczą, jaką możemy w tej sytuacji zrobić, jest nie wychodzić bez potrzeby z domu po to, aby nie narażać siebie ani innych. W tym niełatwym czasie warto otoczyć się umilaczami, które pomogą nam przetrwać najbliższe tygodnie.

Jednym z takich produktów może być olejek różany. Ma on przede wszystkim działanie antyseptyczne, co jest obecnie szczególnie ważne. W czystej postaci można jego odrobinę dodać do wszystkich produktów pielęgnacyjnych, nadając im właściwości antybakteryjnych i ułatwiając zachowanie higieny. Dodatkowo kropelka lub dwie olejku wzmocnią działanie każdego kosmetyku – kremów, balsamów, szamponów, odżywek, żeli pod prysznic czy mydeł. W ten sposób da się uratować nawet taki produkt, który wcześniej nie spełniał naszych oczekiwań.

Dodatkową zaletą stosowania olejku różanego jest jego aromat, który ma działanie antydepresyjne, wyciszające i poprawiające nastrój. Stosując go, łatwiej będzie nam zatem uniknąć paniki spowodowanej nadmierną ilością informacji dotyczących pandemii koronawirusa, które do nas zewsząd docierają. Zwiększony poziom stresu również ma bardzo negatywne skutki dla naszego zdrowia. Pamiętajcie, aby zawsze czerpać wiadomości ze sprawdzonych źródeł, jak strony Ministerstwa Zdrowia czy Światowej Organizacji Zdrowia. Niepotwierdzone plotki nigdy nie powinny być źródłem wiedzy.

Zamiast tego, polecamy sprawdzać zalecenia specjalistów nie częściej, niż raz dziennie, a w pozostałym czasie – oddać się przyjemniejszej lekturze. Może to być dobra książka, ulubiona gazeta albo rozwijające i inspirujące strony internetowe. Zapraszamy oczywiście również na naszą stronę www.therose.pl, gdzie znajdziecie bogatą ofertę kosmetyków, w tym olejek różany w czystej postaci, a także pełną gamę produktów pielęgnacyjnych z jego dodatkiem. Mamy nadzieję, że pomogą Wam one umilić sobie czas.

Nasze produkty możecie, jak zawsze, zamówić bezpośrednio do domu. Nie martwcie się, zadbaliśmy o to, aby Wasze przesyłki były zarówno przechowywane, jak i transportowane w bezpieczny sposób. I choć czas kwarantanny może być dla Was trudny, pamiętajmy, że wirus nie rozprzestrzenia się sam – to ludzie go rozprzestrzeniają! Bądźcie zatem odpowiedzialni i razem z nami dołączcie do akcji #ZostanWDomu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *