Czy zauważyliście, że na naszej stronie internetowej, w prawym dolnym rogu pojawił się czerwony dzwoneczek? Kliknięcie w niego bardzo się opłaca!

Co to są powiadomienia push? Mówiąc w skrócie – to najprostsza i najwygodniejsza droga do tego, aby zawsze być na czasie z naszą ofertą. Ich włączenie powoduje, że nawet po opuszczeniu naszej strony www.therose.pl, nadal będziecie otrzymywać od nas powiadomienia na przykład o nowościach w naszej ofercie, wyprzedażach, czy też planowanych nowościach kosmetycznych. A włączyć je możecie właśnie klikając jeden raz w symbol dzwoneczka na naszej stronie. To takie proste, a do tego jeszcze się opłaca. Każda osoba, która zasubskrybuje nasze powiadomienia push, otrzyma od nas 10% rabatu na swoje najbliższe zakupy w sklepie internetowym The Rose – kod umożliwiający Wam zrobienie zakupów ze zniżką otrzymacie właśnie w pierwszym powiadomieniu push. Dodatkowo wśród wszystkich osób, które do końca sierpnia 2018 klikną w dzwoneczek, rozlosujemy aż dziesięć naszych RoseBoxów z kosmetykami-niespodziankami. Warto, więc zapraszamy!

A po co to wszystko? To dla Was, drodzy Klienci. Uruchamiając powiadomienia push liczymy na to, że po pierwsze pozwolą Wam one być z nami w stałym kontakcie i przesyłać nam opinie na temat produktów w naszej ofercie lub tych, które dopiero planujemy wprowadzić do naszej oferty, a także na temat naszych pomysłów na akcje promocyjne. No i oczywiście dzięki nim na pewno nie przegapicie żadnej okazji, aby Wasz ulubiony kosmetyk The Rose kupić w promocyjnej cenie. Więc jak? Klikniecie w dzwoneczek?