Aktualności

Przeciwzmarszczkowa seria z Argirelina

Argirelina to pierwszy rewolucyjny heksapeptyd o udowodnionym działaniu liftingującym i likwidującym zmarszczki mimiczne. Po 30. roku życia pierwsze zmarszczki mimiczne mogą się pojawić szczególnie w górnej części twarzy z powodu powtarzających się ruchów mięśni. Działanie peptydu polega na relaksowaniu tych mięśni i tym samym zapobiega utrwalaniu się zmarszczek mimicznych.

JAK DZIAŁA ARGIRELINA?

Działanie argireliny można porównać do działania toksyny botulinowej w tym sensie, że działają na ten sam kompleks protein (SNAP-25), jednak robią to w zupełnie inny sposób. Podczas gdy wstrzyknięcie toksyny botulinowej powoduje utrzymujący się przez kilka miesięcy paraliż mięśni twarzy spowodowany uszkodzeniem wspomnianego kompleksu protein, stosowanie zewnętrznie produktów z argireliną zapobiega napięciom mięśni twarzy bez uszkadzania protein. Tym samym argirelina jest idealną nietoksyczną i nieinwazyjną alternatywą dla botoksu.
Badania kliniczne udowodniły, że stosowanie produktu z 10% argireliny dwa razy w ciągu dnia pomaga zredukować głębokość zmarszczek o 27% i szorstkość skóry o 20% w zaledwie 28 dni, jednocześnie redukując objętość i długość zmarszczek o odpowiednio 21% i 16% już w 7 dni.

SERIA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH PRODUKTÓW

  • Serum liftingujące i przeciwzmarszczkowe z argireliną
  • Krem liftingujący i przeciwzmarszczkowy z argireliną

Zawierają odpowiednio 10% oraz 5% argireliny, a także inne składniki pochodzenia naturalnego lub organicznego: kolagen morski, bioekstrakt z aloesu, olejki macadamia, malinowy i jojoba, ekstrakt z kasztana, pigmenty mineralne oraz filtry UVA i UVB. Wszystkie one wspierają działanie argireliny, zapewniając większą elastyczność, nawilżenie i ochronę przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem słonecznym. Dzięki temu przyczyniają się do wygładzenia zmarszczek mimicznych i zachowania młodzieńczego wyglądu skóry, a także maskują niedoskonałości

POLECANE PRODUKTY

Produkty z serii z argireliną polecamy zwłaszcza do skóry dojrzałej i ze skłonnością do zmarszczek: krem BB SPF 15 stosuje się rano, szczególnie w słoneczne dni, kiedy to najszybciej formują się zmarszczki mimiczne, serum przeciwzmarszczkowe i liftingujące, a po nim krem stosuje się zarówno na dzień, jak i na noc.
Okresowe stosowanie kosmetyków z linii z argireliną na młodą skórę (poniżej 30. roku życia) także przynosi wiele korzyści.

One thought on “Przeciwzmarszczkowa seria z Argirelina

  1. ala pisze:

    Bardzo przyjemny krem, po kilku dniach już widac efekty 🙂 Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *