Dostawa do Paczkomatu

tylko 10,99 zł

Dostawa kurierem

Już od 13,49 zł, za pobraniem 19,99 zł

Czas dostawy

Twoją paczkę wysyłamy w 48h

Godziny

Pracujemy w godzinach 7:00-16:00

Naturalne kosmetyki zaskarbiły sobie serca już wielu konsumentów. Marki kosmetyczne zaskakują coraz bardziej, ulepszając bogate w naturalne składniki receptury. Produkty BIO-G poprzez zastosowanie w swoich kosmetykach jonów srebra biją rekordy sprzedaży. Receptury ze srebrem w tej postaci są przyjazne skórze i całkowicie nietoksyczne. Genialne połączenie jonów z innymi składnikami aktywnymi sprawia, że kosmetyki BIO G znacząco przekładają się na poprawę wyglądu skóry. Sklep The Rose przygotował bogatą ofertę produktów BIOG z jonami srebra w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kosmetyków marki BIO-G.W przemyśle kosmetycznym stosuje się srebro koloidalne. Ma ono postać dodatnich jonów zawieszonych w wodzie. Jest to roztwór, w którym cząsteczki srebra rozmieszczone są równomiernie w całej jego objętości. Srebro w tej postaci jest całkowicie bezpieczne i może być stosowane w kosmetykach. Jony srebra są nietoksyczne i nie kumuluje się w organizmie.
Głównym składnikiem naszych kosmetyków są jony srebra. Jony srebra reagują z białkami naskórka, tworząc w ten sposób nieprzenikalną dla bakterii i wirusów powłokę. Dzięki temu ten jasny połyskujący metal działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Srebro ma także działanie antyseptyczne. Na przedmiotach pokrytych srebrem nie rozwijają się bakterie, a skóra osób stosujących „srebrny” krem jest przez długi czas chroniona tarczą antydrobnoustrojową.
Kosmetyki z dodatkiem tego metalu regulują wydzielanie potu i wpływają pozytywnie na pracę gruczołów łojowych. Chronią przed szkodliwymi czynnikami środowiska – mrozem, wiatrem, palącym słońcem.
Kosmetyki z nanosrebrem działają na skórę ściągająco i normalizująco. Regenerują i nawilżają naskórek oraz podrażnienia. Dzięki swojemu unikatowemu składowi są odpowiednie dla każdego rodzaju cery, a szczególnie do skóry trądzikowej oraz dla delikatnej skóry dziecka od 0+.
Preparaty zawierające srebro wpływają pozytywnie na pracę gruczołów łojowych oraz niszczą większość bakterii mogących wywoływać stany zapalne skóry (zapalenie mieszków włosowych, trądzik pospolity, itp.). Stymulują także proces regeneracji komórek. Jest to idealny kosmetyk, o cechach medycznych i nie wymaga żadnych konserwantów syntetycznych.

PRODUKTY Z KATEGORII BIO-G 

Skuteczne kosmetyki z jonami srebra BIO-G tylko w sklepie The Rose! Unikatowa receptura to gwarancja skuteczności użytkowania

Masz dość nieskutecznej i drogiej pielęgnacji? Postaw na skuteczne kosmetyki naturalne marki BIO-G. Bogata receptura z jonami srebra odmieni wygląd Twojej skóry. Zawartość srebra w składzie powoduje, że naskórek jest chroniony nieprzenikalną barierą dla niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dlatego kosmetyki BIO-G są polecane dla dzieci, których skóra jest szczególnie podatna na podrażnienia i reakcje alergiczne. Obecność jonów srebra w składzie działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Dzięki temu nasz naskórek jest chroniony swoistą tarczą drobnoustrojową przez długi czas. Dodatkowo srebro stymuluje proces regeneracji skóry i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Kosmetyki naturalne z jonami srebra sprawdzą się do każdego rodzaju skóry! Nie warto inwestować w niepewne rozwiązania kosmetyki BIO G to gwarancja zadowolenia i widocznej poprawy wyglądu skóry.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów