Dostawa do Paczkomatu

tylko 9,50zł

Dostawa kurierem

Już od 13,50 zł, za pobraniem 16,50zł

Czas dostawy

Twoją paczkę wysyłamy w 24h

Godziny

Pracujemy w godzinach 7:00-16:00

Oferujemy kosmetyki powstające na bazie róży damasceńskiej zbieranej w samym sercu Bułgarii. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie powstają w zgodzie z ponad 150-letnią recepturą. Długotrwała tradycja ekstrakcji olejku różanego pozwoliło wypracować genialną technikę pozyskiwania bez użycia środków chemicznych! Dlatego kosmetyki w sklepie The Rose są przyjazne dla skóry i całego organizmu. Tradycyjna wiedza w połączenia z nowoczesnym zakładem produkcyjnym pozwala wydobyć w każdym produkcie to co najlepsze z natury. Olejek różany i woda różana słyną z doskonałego wpływu na cerę. Dlatego kosmetyki różane z Bułgarii idealnie nadają się do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. W naszym sklepie każdy znajdzie idealne preparaty do swoich potrzeb w bardzo przystępnych cenach. The Rose gwarantuje, że każdy różany kosmetyk wyróżnia się nie tylko naturalnymi właściwościami, ale też pięknym wyglądem i zapachem! To idealny pomysł na prezent dla siebie lub ukochanej osoby.

PRODUKTY Z KATEGORII Kosmetyki różane 

na stronę

The Rose to oryginalne kosmetyki różane z Bułgarii! Każdy kosmetyk z róży dostępny w naszym sklepie powstaje w zgodzie z 150-letnią recepturą

Kosmetyki różane powstające na bazie oleju różanego są niezwykle cenna. Warto podkreślić, że specyfik ten to jeden z najdroższych olejków eterycznych świata. Do pozyskania jednego kilograma olejku potrzebujemy nawet 5 ton płatków róży! Produkty Rose wykorzystują jedynie olejek pozyskiwany w procesie destylacji parą wodną płatków róży damasceńskiej. Dzięki temu nasze kosmetyki pozbawione są negatywnych substancji chemicznych.

Stawiamy na naturalne kosmetyki najwyższej jakości. Kosmetyki różane dostępne w sklepie The Rose są nieocenione w procesie regeneracji skóry, wzmacniania naczyń krwionośnych, redukcji podrażnień, a także leczeniu oparzeń! Pragniemy propagować w Polsce także zalety używania wody różanej. Kosmetyki różane powstające na jej bazie mają niezwykły wpływ na zdrowie. To doskonały antyseptyk, która wykazuje cudowne działanie antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące. Kosmetyki z róży mają też wspaniały wpływ na włosy, dlatego w naszym sklepie znajdziecie szeroką gamę produktów do ich pielęgnacji.

Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów