Dostawa do Paczkomatu

tylko 10,99 zł

Dostawa kurierem

Już od 13,49 zł, za pobraniem 19,99 zł

Czas dostawy

Twoją paczkę wysyłamy w 24h

Godziny

Pracujemy w godzinach 7:00-16:00

Zapraszamy Państwa do świata kosmetyków na bazie surowców naturalnych, których receptury są znane i cenione od stuleci. Wybieramy je starannie podczas podróży w  rejony takie jak Bułgaria,  Rumunia czy Litwa. Docieramy do rodzimych wytwórców, obserwujemy powstawanie kosmetyków i próbujemy ich działania na własnej skórze.
Wyselekcjonowane przez nas kosmetyki są entuzjastycznie przyjmowane przez klientów, internautów i media. Stale rosnąca popularność naszych produktów wynika nie tylko z ich oryginalności na polskim rynku, ale przede wszystkim skuteczności działania - The Rose S.A. jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak: Herbagen, BIO G, BIOCOS, Gallicanae Cosmetics, Bulfresh. The Rose S.A. to prężnie rozwijająca się firma oferująca najlepsze kosmetyki na bazie wyjątkowej róży damasceńskiej, śluzu ze ślimaka, argireliny, ziół, olejów i glinek z najczystszych regionów które mają dobroczynny wpływ na ciało, twarz i włosy.
Dzięki starannie wyselekcjonowanym naturalnym składnikom nasze kosmetyki są bezpieczne i skuteczne, nawet dla dzieci od pierwszych dni życia czy dla osób z problemami skórnymi.
 
 
Mamy szeroką ofertę – znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz Ty i twoi klienci,
  • wygodnie złożysz zamówienie,
  • szybko je zrealizujemy,
  • gwarantujemy przyjazną, profesjonalną obsługę - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ma on własnego opiekuna – doradzimy przy wyborze i odpowiemy na wszystkie pytania,
  • elastyczny sposób na dodatkowe rabaty.

Nikt w Polsce nie zaoferuje Ci tego co my. Bądź oryginalny i eko.
Zapraszamy do kontaktu

PRODUKTY Z KATEGORII Współpraca